WEBOVÉ NÁSTROJE

Bohatý výběr webových komponentů.
 
 
 

Rezervační kalendář

Online rezervace
Kalendář šetří Váš čas a efektivněji pracuje s plánováním zakázek online. Formulář umístíte na svých webových stránkách a Facebooku. Spravujete své nové objednávky online ze svého počítače či chytrých mobilních zařízení . Přijímáte upozornění e-mailem a díky rychlé správě tak poskytujete lepší a komfortnější služby svým zákazníkům.
 
 
 

Kontakt manager

Spravujte databázi zákazníků
Sbírejte kontaktní údaje Vašich nových zákazníků z kontaktního formuláře, rezervačního kalendáře, dárkových kupónů a voucherů do jednoho adresáře. Tvoříte si skupiny zákazníků, které následně exportujete a spravujete dle své potřeby.
 
 
 
 
 

Social modul

Správa sociálních sítí z jednoho místa
Umožňuje plánovat příspěvky, sledovat statistiky a komunikovat z jednoho systému na sociálních sítích jako jsou: Facebook, Twitter, LinkedIn a Instagram. Díky multifunkčnímu řešení Internet123.cz propojíte se sociálními sítěmi další moduly, jako jsou například e-shop, kupóny či produktové web stránky a publikujete rychleji.
 
 
 

Dárkový kupon / Voucher

Dárkové kupony a vouchery napříč platformami
S dárkovými kupóny a vouchery pracujete v jedné platformě a ovládáte jejich cílení z jednoho místa. Distribuujete na webové stránky, katalogy a sociální sítě.
 
 
 
 
© 2011 - 2015 MEDIATEL, spol. s r.o., Líbalova 2348/1, 149 00, Praha 4, tel: +420 841 12 12 12. Skupina FCR Media